ניסיון ראשון | צימר

אירועים נוספים באתר

עוד הופעות ומסיבות בימים הקרובים:

חינם
היום!

זה כבר הפך להיות ערב קבוע ומוצלח בוודו. פותחים את השבוע עם ערב מיוחד- מסיבה בסגנון שירה בציבור. ערב שהיה מקובל בקיבוצים בשנות השמונים והתשעים. שירים מכל הזמנים והתקופות, משנות ה80 ועד עומר אדם. מיקורפונים אלחוטיים מסותבבים בקהל, אווירה מטורפת וייחודית שנדיר לראות כמוה במרחב האורבני. מבצעים חמים על בירות ישראליות וערק. הכניסה חינם.

10 ש"ח
היום!

מדי שבוע בימי ראשון בדרמה – ליין הבלוז אנד בוז המיתולוגי במופע מחווה לאמן/להקת רוקנרול אחר והשבוע מופע מחווה מיוחדת למלכת הסול – נינה סימון. ערב בלוז שכולו מוקדש לנינה סימון ביחד עם הגר לוי. כל הקלסיקות והשירים המדהימים בביצועים מדהימים. בואו להתרגש, לרקוד ולהשתחרר בהופעה הטובה בעיר. אורחת מיוחדת: הגר לוי. להקת הבית הם: […]

חינם
היום!

לאחר שנה של עבודה, I was a bastard מגיעים לכולי עלמא עמוסים בחומר חדש שיעיף אתכם לחלל בחווייה אל-חושית של ספייסרוק אלקטרוני.

חינם
היום!
22:00 23/02/2020

נקמת הטרקטור מגיעים להופעה מיוחדת בהרצל 16 ביום ראשון ה23 לפברואר.
הלהקה שנתנה את הטון של שנות התשעים ועד היום הוציאה תשעה אלבומים, מגיעה להרצל 16 עם להיטים מכל הזמנים.

חינם
מחר!
21:00 24/02/2020

מאי לביא מגיעה להופעה סוחפת בהודנא בר שבפלורנטין וזה קורה ביום שני ה24 לפברואר. במופע החדש שלה – Lumen Being היא מנגנת על מגוון כלים כמו מפוחית, מנדולינה, קסילופון וסינטיסייזר שאותם היא משלבת עם מוזיקה אלקטרונית וסמפולים שליקטה מנאומים של פעילים חברתיים. מופע מושקע ואנרגטי ונדיר, מומלץ בחום והכניסה חינם!

חינם
מחר!

הבמה הפתוחה של הבר גיורא, הכובע והמסורת שהתחילו עוד במיקום הישן המשיכו ישר אל לונדון מיניסטור . הליין המיתולוגי של הבמה הפתוחה בימי שני היא חגיגה מטורפת של וייב טוב, כישרון, פירגון וזרימה. כל אחד יכול לעלות לשיר, לנגן. גם הרכבים יכולים לעלות לנגן. אם חיפשתם מקום שעושה במה פתוחה – מצאתם. אנחנו ממליצים לבוא […]