אברהם הוסטל | Abraham Hostel

אברהם הוסטל

האברהם הוסטל נפתח בשנת 2016 ברחוב הרכבת כהוסטל לאנשים צעירים, בדרך כלל תיירים שבאים לנפוש בתל אביב ולראות את ישראל. האברהם הוסטל ממוקם במרכז תל אביב וקרוב (כמעט) לכל מקום ששווה להגיע אליו ולבלות בו. מלבד לאווירה הצעירה ואווירת חוץ-לארץ שמגיעה עם האנשים ששוהים שם האברהם הוסטל מקיים בין היתר הופעות של האמנים המובילים בארץ.

הופעות באברהם הוסטל

בתוך המבנה הגדול של אברהם הוסטל נמצאת במה גדולה שלפניה פרוס חלל רחב שיכול להכיל בין 200 ל300 אנשים. ישנם אירועים שבו הקהל מתבקש לתפוס מקום בישיבה וישנן הופעות עמידה. לאחרונה, אברהם הוסטל ממקם את עצמו במקום גבוה במדד ההופעות האיכותיות בעיר כשהוא מצליח להביא אמנים ולהקות מהשורה הראשונה ובין היתר מרים אירועים שכדאי לשמוע עליהן ולהישאר מעודכן. כמו כן, כמידי שבוע בימי ראשון מתקיים ג’אם שבו כל אחד יכול להביא כלי נגינה ולעלות להופיע.

אברהם הוסטל בר

לאברהם הוסטל יש תפריט אוכל ואלכוהול מושקע, תפריט שבו סועד יחיד וחבורה שלמה יכולים למצוא שלל מנות החל מהמבורגר ועד למנות ביניים. בבר יש מגוון קוקטיילים ייחודי והאפי אוור 1+1 בימי א-ד בין השעות 17:00-21:00. אנחנו יכולים להעיד על החוויה שלנו בבר שזה ממש כמו להיות בחופשה קצרה בחוץ לארץ.

תמונות
פרטי המועדון / הבמה
שתפו עם חבר קרוב