ההודנא

נתחיל מכך שההודנא הוא בר שכונתי השוכן בשכונת פלורנטין. הוא פאב שכונתי בכל רמח איבריו שאפילו בשם שלו יש את המילה שכונה, אז אל תצפו למשהו אחר. ההודנא, מבית היוצר של הקסבה, שוכן ברחוב אברבנל 13, הוא נמצא בנוף התל אביבי מספיק שנים בשביל להפסיק לספור אותן וקיבל שם ומעמד של הבר הכי שכונתי בתל אביב, כל שאר אירועים שמתרחשים שם זה כבר בונוס.

על המקום…

בבר יש מקומות ישיבה בפנים וגם בחוץ. בזמן משחקי כדורגל ישנה אפשרות לראות את המשחק בפנים הבר. ההופעות בהודנא, שבדרך כלל הכניסה אליהן היא ללא עלות, מתקיימות במבנה השני של ההודנא וגם הן מתרחשות באווירה אינטימית וחמה, צוות העובדים, ברמנים, מלצריות ושאר העובדים הם ניחנים בנחמדות ואדיבות אך אין זו סיבה לבדוק את סבלנותם, יש לזכור שרוב הזמן המקום מלא ומצריך ריכוז רב בשביל לבצע עבודת שרות מסוג זה.
בנוסף, יש גם תפריט אוכל צנוע ואיכותי ומחיר השתייה במקום לא יקר ואף מפתיע.

הופעות בהודנא

ההופעות שמתקיימות בהודנא כוללות ערבי סטאנאפ, במות פתוחות וערבי שירה וניגונים.
לפעמים בימי שבת ישנו יריד מחוץ לפאב.
מקום מצויין לשבת בו בימי הקיץ בחלק החיצוני של הפאב ולהנות מאווירה שכונתית של אנשים טובים ובירה קרה.

תמונות
פרטי המועדון / הבמה
שעות פעילות
  • ימות השבוע
    19:00
  • שבת
    19:00
  • ראשון
    19:00
שתפו עם חבר קרוב
הופעות ומסיבות במועדון
אם אתם כבר פה, אולי יעניינו אתכם האירועים הבאים.
פופו בננה, הרכב אסיד פופ מיוחד בעל סאונד יוצא דופן וטריפי מגיע להודנא. חברים, מדובר באחד ההרכבים המסקרנים שקיימים היום בישראל. תעוזה אקספרמנטלית נדירה במחוזותינו, שווה להגיע. כניסה חינם.
ישראל וסרמן מגיע להודנא ביחד עם להקתו. פולק-רוק באנגלית, מופע מרגש, מחוספס ומהודק. אז אחרי שהופיע בכל הארץ, מגיע וסרמן להופעה מיוחדת בהודנא. כניסה חינם. הנה טעימה קטנה מאלבום הבכורה בהפקת תומר ישעיהו-