כולי עלמא הוא המקום בו אנימה פוגש ברז מכבי עם יותר סטיקרים מאוטו של נחמן, יותר ניאון משיר של יובל בנאי, ויותר פרקט מבית סקי בסן-מוריץ, מצליח לייצר פיוז’ן מסחרי ואנדרגאונדי למדי. אם האלפא רועש והיי מדי, ותצליחו להתגבר על נחשולי התיירים בכניסה תוכלו גם להתאוורר ממזגנים טובים בספות פינת הישיבה.

כולי עלמא

הפירוש של כולי עלמא מגיע מהארמית – “עולם כולו” או מילולית – כל העולם.
הכולי עמלא עושה כבוד לאמנים מקומיים וליצירה מקורית. אווירה מיוחדת עם המון סטייל הופכים את הכולי לאחד הברים המובילים בתל אביב.
הבר מארח די.ג’ייז מהארץ ומהעולם, הופעות חיות, אירועי צהרים ומושך אליו אוהבי מוזיקה אלקטרונית, היפ הופ, סול, פאנק ועוד…
הקהל מורכב מאנשים מעניינים הכל גווני הקשת, מבקרים מקומיים קבועים וכאלה שמבקרים לראשונה ואפילו תיירים. בעיקרון כל מי שמעריך מוזיקה איכותית, אומנות, תרבות וסטייל. אה.. ועבר את גיל 25.

על המקום…

כולי עלמא נוסדה ע”י אנשי לילה ותיקים ואמנים. לאחר שיפוץ מקיף של מתחם ששימש כמחסנים וחנויות נפתח הבר במרץ 2014. במתחם ישנם מספר איזורי עם אווירה יחודית לכל אחד. המקום כולל חצר פנימית עם בר חיצוני וישיבה תחת כיפת השמים, במפלס העליון תמצאו מרפסת ענקית סביב המקום כולו. בפנים תמצאו בר, שולחנות ישיבה, ספות ורחבת ריקודים.
ציורי קיר, קטעי אומנות ועשרות עציצים מעטרים את כל קירות המקום, כולל גם את השירותים הנודעים בשיק היחודי שלהם.

כולי עלמא תפריט

מעבר לבירות מהחבית והדרינקים הרגילים, הבר של הכולי עלמא מתמחה בקוקטלים מיוחדים וברד אלכוהולי בטעמים. התפריט צמחוני עם מטעמים מקומיים, פיצות דקות וכולל גם פיצה טבעונית.

 

מקווה ישראל 10, תל אביב.

 

תמונות
פרטי המועדון / הבמה
שתפו עם חבר קרוב
הופעות ומסיבות במועדון
אם אתם כבר פה, אולי יעניינו אתכם האירועים הבאים.
ב27 לאוגוסט תתקיים בכולי עלמא הופעה של ההרכב WC, הרכב פורץ גבולות ונדיר מאוד בכישוריו. נתחיל מכך שאם עדיין לא הכרתם את WC כדאי לכם לשים אוזן ולהקשיב. מדובר בהרכב אלקטרוני שמשלב כלי נגינה עם טקסטים מאוד מיוחדים שכתובים בשפה...
לקראת אלבום חדש ואדים מגיע להרים את הכולי עלמא במופע רייב-פוסט סובייטי עתידני. נשמע מעניין? אנחנו בהחלט הסתקרנו. אז… אין ספק שלא תרצו לפספס את ההופעה. אורחים מיוחדים, סאונד גרובי וביטים מהעתיד. Mishka על הביטים  וDj ABASS כניסה חינם.(מעל גיל...